Żółte kartki: Luz - Jarosz, Waszkiewicz, Sobotka, Konefał
Czerwona kartka: Waszkiewicz (za dwie żółte)

88 - Stal walczy do końca. Sporo walki w okolicach naszego pola karnego.
87 - Bijatyka na boisku. Sędzia musi uspokajać sytuację.
85 - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Leo pewnie pod poprzeczkę! PRO-WA-DZI-MY!
83 - KARNY! Faulowany wyraźnie Leandro w polu karnym gości. Mamy jedenastkę!
81 - Makowski uderzył z 16 metrów, minimalnie niecelnie. Zmiana w Radomiaku, Rolinc za Kaputa.
80 - Trąbka schodzi,  w jego miejsce Pietras. Zmiana w Stalówce.
79 - Mocny strzał Leo z dystansu, ale niecelny.
74 - Zmiana w Stali. Dziubiński schodzi, w jego miejsce Kitliński.
74 - Faulowany Jakubik, mamy rzut wolny w pobliżu pola karnego. Okazja do dośrodkowania. Piąstkuje Konefał na rzut rożny.
71 - Znów duże zamieszanie w polu karnym Stalówki, ale znów nie możemy wepchnąć piłki do siatki.
70 - Zamieszanie w polu karnym gości, bliscy byliśmy strzelenia bramki, ale łapie Konefał.
67 - Pierwsza zmiana w Radomiaku. Bruno Luz schodzi, w jego miejsce Winsztal. "Wini" wędruje na "dziewiątkę", Leo na prawe skrzydło.
63 - Teraz ostro sfaulowany Leo. Mamy rzut wolny z około 35 metrów.
61 - Leży Grudniewski. Potrzebna pomoc medyczna.
58 - Ponownie faulowany aktywny dziś Banasiak. Po krótkim rozegraniu Leo strzelał z dystansu, ale niecelnie.
57 - Znów nieuznana bramka dla Radomiaka. Tym razem trafia Leo, ale sędzia Szrek dopatrzył się pozycji spalonej.
54 - Strzał Adama Banasiaka z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę.
52 - CZERWONA KARTKA! Waszkiewicz sfaulował Banasiaka blisko pola karnego i obejrzał drugą żółtą kartkę.
46 - Wracamy na drugą połowę. Od razu dobra akcja naszego zespołu. Mamy korner. Chwilę później Luz trafia do siatki, ale sędzia dopatrzył się zagrania ręką.

45 - Przerwa. Po pierwszych 45 minutach mamy wynik 0:0. Wracamy za kwadrans
42 - Waszkiewicz przerwał kontrę Radomiaka, faulując Luza i obejrzał żółtą kartkę.
37 - Nie mamy za bardzo pomysłu, jak poradzić sobie z wysokim pressingiem Stali. W efekcie dużo wybijamy i trzeba walczyć w powietrzu.
35 - Groźna kontra Stalówki. Broni jednak w trudnej sytuacji Haluch.
31  - Rzut wolny dla Radomiaka z 20 metrów. Karwot trafia w mur.
28 - Znów Konefał ratuje Stalówkę przed stratą bramki. Tym razem uderzał Leandro.
25 - Ależ bliski teraz szczęścia Makowski... Dośrodkowywał Jakubik, a nasz pomocnik zamknął akcję strzałem, ale broni Konefał.
21 - Po rzucie rożnym główkował Jakubik, ale niecelnie.
18 - Ładny doping naszych kibiców od pierwszych minut. W sektorze gości kilkudziesięciu fanów Stalówki na razie ogląda mecz w ciszy.
13 - Strzał z dystansu Bruno Luza niecelny. Chwilę później odpowiada Stal z dystansu, ale także niecelnie.
11 - Strzelał Trąbka, trudny strzał broni pewnie Haluch.
8 - Piłka za linię obrony Stali, wyskoczył do niej Leandro, ale w ostatniej chwili powstrzymany Brazylijczyk.
6 - Faulował Luz przy linii bocznej boiska. Rzut wolny dla gości.
3 - Pierwsza interwencja na przedpolu Artura Halucha.
1 - Zaczynamy! Radomiak na zielono, Stalówka na biało. Po zwycięstwo ZIELONI!

Oba zespoły już na rozgrzewce. Zaczynamy za kwadrans. Spotkanie poprowadzi sędzia Marcin Szrek z Kielc.

WITAMY W RELACJI LIVE

************************

O godzinie 14:00 rozpocznie się mecz Radomiaka ze Stalą Stalowa Wola. Tradycyjną relację tekstową LIVE przeprowadzimy powyżej. Kasy biletowe na stadionie będą otwarte od godz. 11:00.