Zwycięstwo w hicie! Pokonujemy Elanę przy pełnym stadionie!

• 20-04-2019 00:01
  • Admin

W hicie 29. kolejki piłkarze Radomiaka pokonali Elanę Toruń 2:0 po bardzo dobrym meczu! Oba gole padły po przerwie. Do siatki trafiali Rafał Makowski i Patryk Mikita.

Radomiak Radom - Elana Toruń 2:0 (0:0)
Bramki:
Makowski 54, Mikita 79

Radomiak:
Haluch - Wawszczyk, Klabnik, Grudniewski, Jakubik, Kaput, Karwot, Makowski (82. Filipowicz), Leandro, Banasiak (72. Mikita), Sokół (75. Rolinc)
Elana: Nowak - Onsorge, Górka, Errasti (46. Lenartowski), Stefanowicz (89. Jóźwicki), Stryjewski (46. Zagórski), Kozłowski, Wołkowicz (82. Ciechański), Kościelniak, Andrzejewski, Kołodziejski

Żółte kartki: Karwot, Wawszczyk - Errasti, Andrzejewski

90 - KONIEC MECZU! Dopisujemy arcyważne trzy punkty!
89 - Jóźwicki za Stefanowicza - zmiana w Elanie.
* "Nadszedł czas na I ligę!" - śpiewa cały stadion w Radomiu!
85 - Ostatnie minuty przed nami. Prowadzimy dwoma golami, a nasz zespół nadal w ataku!
79 - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Mikita minął dwóch obrońców i wpakował piłkę do siatki! Co za akcja naszego skrzydłowego! Prowadzimy 2:0!
75 - Rolinc zmienia Sokoła. Druga zmiana w naszym zespole.
74 - Teraz Makowski huknął z dystansu, odbił piłkę Nowak.
73 - Kozłowski strzelał z ostrego kąta, ale broni Haluch.
72 - Pierwsza zmiana w Radomiaku. Mikita za Banasiaka.
68 - Leo stracił piłkę, mogło być groźnie, ale uratował nasz zespół Haluch, broniąc strzał z bliskiej odległości napastnika Elany.
67 - Ależ teraz sprytnie zagrali Jakubik i Makowski! Strzał tego pierwszego jednak zablokowany.
66 - Elana ruszyła do ataku. Zieloni w defensywie.
62 - Na spalonym Zagórski.
56 - Szał radości na trybunach w Radomiu. Jeszcze 35 minut. WALCZ ERKAESIE!
54 - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RAFAŁ MAKOWSKI TRAFIA DO BRAMKI ELANY! PROWADZIMY 1:0!
53 - Żółta kartka dla Stefanowicza. Radomiak ma rzut wolny na 30 metrze.
* Dzisiejsze spotkanie ogląda 4072 kibiców, a zatem mamy KOMPLET NA TRYBUNACH!
51 - Makowski uderzył z lewej nogi, ale trafił w Sokoła i od bramki Elana.
46 - Wracamy na drugą połowę! Dwie zmiany w Elanie. Zagórski za Stryjewskiego, Lenartowski za Errastiego.

45 - PRZERWA. Bardzo dobra połowa w naszym wykonaniu. Brakuje do szczęścia tylko bramki!
43 - Jakubik idealnie dośrodkował do Sokoła, ten strzelił głową w dalszy róg, ale świetnie broni Nowak.
41 - Dwukrotnie strzelał Leo i dwukrotnie zablokowany! Bardzo mocno atakuje Radomiak. Mamy rzut rożny.
40 - Karwot uderzył z dystansu, piłka skoczylła na kępce Nowakowi i z dużymi problemami na raty łapie piłkę bramkarz gości.
39 - Na chwilę zagapiła się nasza defensywa i Kozłowski wyszedł sam na sam z Haluchem. Dobrze broni jednak nasz bramkarz.
37 - Karwot stracił piłkę i faulował tuż przed naszym polem karnym. Strzał Wołkiewicza jednak wybił Banasiak głową na rzut rożny.
35 - Bardzo mocno z 20 metrów Banasiak. "Wypluł" piłkę Nowak, ale ostatecznie złapał ją i znów uratował gości przed stratą bramki.
30 - A tymczasem na trybunach kibice oddają szacunek Zdzisławowi Radulskiemu poprzez efektowną oprawę!
28 - Żółta kartka dla Errastiego za bardzo ostry faul na Jakubiku.
26 - Pojedynek snajperów coraz bardziej się rozkręca. Najpierw z kontrą ruszył Kozłowski, ale świetnie zatrzymał go Grudniewski. Po chwili atak Leo zakończony mocnym strzałem. Broni Nowak.
21 - Zamieszanie w polu karnym, Banasiak dziubnął piłkę do Makowskiego, ten strzelił ale zablokowane to uderzenie przez gości.
16 - Znów groźnie zaatakowali Zieloni. Tuż przed strzałem Banasiaka odgwizdany spalony odgrywającego Sokoła.
14 - Jak na razie wszystkie ataki Elany kierowane są przez lewą stronę defensywy Radomiaka, ale bardzo dobrze ze swoich zadań wywiązuje się Wawszczyk.
9 - Ruszył z piłką Makowski, dobiegł na 20 metr od bramki gości i uderzył z lewej nogi, ale nieco za lekko.
5 - Banasiak do Sokoła, a ten główkuje ale niecelnie. Od bramki Elana.
3 - Znakomita akcja Radomiaka! Banasiak huknął z 16 metra z woleja, ale na posterunku Nowak!
* Od samego początku głośne wsparcie trybun! Trzeba przyznać, że dzisiejszy mecz będzie toczył się w ekstraklasowej atmosferze i nie ma w tym grama przesady.
1 - Zaczynamy! Komplet na trybunach, a przed nami wielkie emocje na boisku!

WITAMY W RELACJI LIVE
************************

O godzinie 13:05 rozpocznie się mecz Radomiaka z Elaną Toruń. Kasy biletowe będą otwarte od godziny 10:00. W puli do sprzedaży pozostało ok. 800 biletów. Mecz transmitowany będzie w TVP 3, ale zachęcamy do zakupu biletu i wspierania Zielonych dopingiem z trybun w walce o bardzo ważne punkty! O najciekawszych wydarzeniach i aktualnym wyniku będziemy informować w naszej tradycyjnej tekstowej relacji live.