Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo! Wracamy z Głogowa z trzema punktami

Chrobry Głogów - Radomiak Radom 0:2 (0:1)

Chrobry: Szromnik - Stolc, Michalec, Praznovsky, Ratajczak, Ziemann (86. Artigas), Diduszko, Mandrysz, Kozak, Kowalczyk (59. Benedyczak), Lebedyński
Radomiak:
Kochalski - Abramowicz, Grudniewski, Cichocki, Jakubik, Kaput, Lewandowski (68. Banasiak), Makowski, Michalski (64. Mikita), Leandro (86. Karwot), Górski

Żółte kartki: Lebedyński - Lewandowski

KONIEC MECZU. Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Radomiaka. Wracamy z Głogowa z kompletem punktów!
90 - Dośrodkowanie z rzutu wolnego gospodarzy wprost w nasze pole karne, ale strzał głową niecelny.
89 - Sędzia dolicza 4 minuty.
86 - Zmiana w Chrobrym, schodzi Ziemann, w jego miejsce Artigas. W Radomiaku Karwot w miejsce Leandro.
81 - Mocny strzał Makowskiego z dystansu, minimalnie obok słupka.
78 - Dośrodkowanie na dalszy słupek niedokładne. Od bramki Kochalski.
77 - Gospodarze domagają się rzutu karnego. Milczy jednak gwizdek sędziego, choć tylko przez chwilę, bo w kolejnej akcji głogowianie wywalczyli rzut wolny 30 metrów od naszej bramki.
74 - Kolejna groźna akcja Chrobrego, tym razem z prawego skrzydła. Po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny.
72 - Mikita do Banasiaka, ten huknął z dystansu, ale minimalnie niecelnie.
71 - Strzał Lebedyńskiego z 16 metrów zablokowany. Gospodarze dążą do strzelania bramki, ale umiejętnie się bronimy.
68 - Zmiana w Radomiaku. Schodzi Lewandowski, w jego miejsce Banasiak.
67 - Ładna akcja Kaputa, dośrodkowanie Jakubika, ale w zamieszaniu strzał jednego z naszych zawodników minimalnie niecelny.
64 - Michalski schodzi, w jego miejsce Mikita. Zmiana w Radomiaku.
59 - Zmiana w Chrobrym. Schodzi Kowalczyk, w jego miejsce Benedyczak.
57 - GOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Makowski przedarł się przez szeregi obronne gospodarzy i ze stoickim spokojem pokonuje Szromnika!
55 - Prostymi środkami próbują się przedostać do naszej bramki gospodarze. Dużo długich piłek i walki w powietrzu.
53 - Groźna akcja Mandrysza pod naszym polem karnym. Uniesiona jednak chorągiewka w górze sędziego liniowego.
49 - Znów uderzony w głowę Górski. Pokazuje nasz napastnik sędziemu, że łokciem celowo uderzył go jeden z gospodarzy. Faulu jednak nie ma.
48 - Zejście Michalskiego z lewego skrzydła i mocny strzał. Minimalnie nad poprzeczką.
46 - Zaczynamy 2. połowę. Oba zespoły bez zmian w składach.

45 - PRZERWA. Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu udokumentowana golem. Gospodarze nie stworzyli ani jednej groźnej sytuacji. Oby tak dalej!
43 - Jest wreszcie pierwsza kartka dla zawodnika gospodarzy. Upomniany Lebedyński za mocne wejście w Lewandowskiego.
40 - Po rzucie rożnym strzał głową Abramowicza. Broni Szromnik.
37 - I odpowiedź gości. Ziemann strzelał z narożnika pola karnego, ale bardzo niecelnie.
35 - Ostry faul na Makowskim 30 metrów od bramki Szromnika. Na razie bardzo oszczędny w pokazywaniu kartek jest sędzia Krasny.
32 - Bardzo dobrze po raz kolejny Kochalski. Chwilę później kontra Radomiaka. Michalski do Makowskiego, ale strzał zablokowany.
27 - Kochalski dobrze interweniuje na przedpolu. Po stracie gola Chrobry śmielej ruszył do ataków.
17 - GOOOOOOOOOOL! Abramowicz dośrodkował i na strzał zdecydował się Lewandowski. CO ZA GOL!
13 - Mocno uderzony w głowę Górski. Zwija się z bólu nasz napastnik. Potrzebna pomoc medyczna.
11 - Strzał Makowskiego zablokowany, ale popędził skrzydłem Leandro i po jego wrzutce strzał głową cudem broni Szromnik!
10 - Leo nabił rękę jednego z obrońców Chrobrego. Mamy dobrą okazję do strzału. 25 metrów do bramki Szromnika.
7 - Płaskie dogranie w pole karne Michalskiego, ale wybijają gospodarze. Mamy korner.
3 - Od pierwszych minut głośny doping z sektora gości. Ponad stuosobowa grupa kibiców z Radomia wspiera dziś Zielonych w Głogowie.
1 - Zaczynamy mecz z Chrobrym! Walczymy o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.

Za kwadrans początek meczu w Głogowie. Trybuny zapełniają się powoli miejscowymi kibicami, a zawodnicy kończą rozgrzewkę.

Trwa rozgrzewka obu zespołów. Na ławce Radomiaka w obliczu kary trenera Dariusza Banasika zasiądzie dziś po raz kolejny Maciej Lesisz.

Spotkanie poprowadzi jako główny sędzia Sebastian Krasny z Krakowa.

Głogów przywitał nas słoneczną pogodą i dobrze przygotowaną murawą. Zaczynamy o 18:00.

WITAMY W RELACJI LIVE

********************************

Przed nami 8. kolejka Fortuna 1 Ligi! O godzinie 18:00 rozpocznie się wyjazdowy mecz z Chrobrym Głogów. Tradycyjnie z tego spotkania przeprowadzimy tekstową relację LIVE, która wystartuje na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem.