Dominos Pizza na dłużej z Radomiakiem!

  • 10-09-2019 19:20
  • Admin

Dominos Pizza na dłużej z Radomiakiem!

Po udanym pierwszym sezonie współpracy z naszym klubem Dominos Pizza pozostaje partnerem Radomiaka na kolejny rok! W lokalu przy ul. Paderewskiego 17 oprócz pysznej pizzy kibice Zielonych będą mogli też liczyć na specjalne rabaty.

Dominos Pizza to szybko rozwijająca się pizzeria oferująca pyszną pizzę, którą zamówić można zarówno w lokalu jak i w dostawie pod numerem telefonu: 48 370 47 01 oraz na stronie www.dominospizza.pl. Motto firmy to "Doskonali w smaku, szybcy w dostawie", co najlepiej charakteryzuje zalety pizzerii. Do przygotowania pizzy w lokalach Dominos używane są wyłącznie składniki najwyższej jakości, a firma dba także o standardy dostawy, co ma swoje odzwierciedlenie w niepowtarzalnym smaku oraz temperaturze dostarczanej pizzy, która zawsze trafia do rąk klientów gorąca, w przeciągu 30 minut od złożenia zamówienia.

Radomski lokal Dominos Pizza mieszczący się przy ul. Paderewskiego 17 z okazji przedłużenia współpracy z Radomiakiem przygotował dla wszystkich kibiców specjalną promocję. Każda osoba, która okaże przy zamówieniu wejściówkę na nadchodzący mecz Zielonych, otrzyma rabat 50% na pizzę Dominos. Akcja potrwa przez cały sezon.

Zapraszamy kibiców Radomiaka do korzystania z usług radomskiego lokalu Dominos Pizza!
Adres: ul. Paderewskiego 17
Telefon: 48 370 47 01
WWW: dominospizza.pl