Firma PENALTY nowym sponsorem technicznym Radomiaka

  • 11-07-2019 15:49
  • Admin

Firma PENALTY nowym sponsorem technicznym Radomiaka

Brazylijska firma PENALTY będzie sponsorem technicznym Radomiaka co najmniej przez dwa najbliższe sezony. Na specjalnie zwołanej konferencji zaprezentowane zostały nowe koszulki meczowe.

- Penalty to jeden z liderów w branży odzieży sportowej w całej Ameryce Południowej. Teraz chcemy, by nasza marka pojawiła się także w Europie. Radomiak to klub z dużymi tradycjami i dzięki temu idealnie wpisuje się w naszą strategię - powiedział prezes Penalty na Europę Wschodnią, Marek Holik.

Firma Penalty ubierze pierwszy i drugi zespół Radomiaka od stóp do głów, a dla klubowej Akademii przygotuje atrakcyjne ceny kompletów meczowych i treningowych.

- Szczegóły umowy są oczywiście objęte tajemnicą handlową, ale ilość sprzętu przekazanego klubowi jest na poziomie kilku najlepszych klubów ekstraklasy. Mamy mało czasu, ale robimy wszystko, by zespół na pierwszy mecz był już ubrany od stóp do głów. Najpóźniej w ciągu kilku tygodni stroje meczowe będzie już można kupić w Zielonej Wyspie - podkreślił Dariusz Kamiński, dyrektor do spraw sprzedaży i wizerunku Penalty.

- Cieszymy się, że to dzięki Radomiakowi firma Penalty rozpoczyna ekspansję na europejski rynek odzieży sportowej. Współpraca układa się pozytywnie. Pracujemy nad detalami, bo na koszulkach pojawią się kolejni sponsorzy, a herb też będzie nieco niżej, na sercu. Wkrótce otworzymy też sklep internetowy i możliwość zamawiania koszulek spersonalizowanych, czyli ze wskazanym nazwiskiem i numerem - dodał Sławomir Stempniewski, prezes Radomiaka.

Na konferencji prasowej obecni byli także dwaj zawodnicy Radomiaka, Maciej Górski i Leandro. Obaj zaprezentowali domową i wyjazdową wersję koszulek meczowych. Stroje domowe będą składać się z zielonej koszulki i białych spodenek, a wyjazdowe z białej koszulki i zielonych spodenek. Wkrótce zaprezentowany zostanie też trzeci komplet meczowy, którego posiadanie wymagane jest we wszystkich klubach Fortuna 1 Ligi.