Gala "Radomiak - Droga do Marzeń..." [WIDEO, ZDJĘCIA]

  • 23-06-2022 12:11
  • Admin

Gala "Radomiak - Droga do Marzeń..." [WIDEO, ZDJĘCIA]

W Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu odbyła się Gala "Radomiak - Droga do Marzeń...", podczas której odbyła się m.in. prezentacja strojów i drużyny na nowy sezon PKO BP Ekstraklasy.

Wszystko zaczęło się od występu Kuby Urbańskiego z zespołu Playboys, który zaśpiewał cover piosenki "Nasza Noc". Następnie m.in. zobaczyliśmy specjalnie przygotowany na tę okazję film, który idealnie podsumował drogę Radomiaka od III ligi aż do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Później przyszła kolei na zaprezentowanie trenerów i dyrektorów Akademii Radomiaka. Po chwili prezes Sławomir Stempniewski, w imieniu Klubu, dziękował wielu znamienitym Sponsorom i Przyjaciołom Radomiaka, wręczając im koszulki. Następnie przyszedł czas na prezentację koszulek na nowy sezon, jak i całej drużyny, która będzie walczyła o punkty w PKO BP Ekstraklasie. Na zakończenie mini koncert zagrał zespół Szymon Wydra & Carpe Diem.

Gośćmi gali byli europoseł Adam Bielan oraz minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk. Przypomnijmy, że ministerstwo sportu zapowiedziało finansowanie Centrum Szkoleniowego Radomiak, które wybudowanie planowane jest na radomskiej Koniówce. Głównych darczyńców Klubu, Miasto Radom reprezentowali wiceprezydent Radomia Mateusz Tyczyński (w zastępstwie prezydenta Radosława Witkowskiego) i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz (w zastępstwie przewodniczącej Kingi Bogusz) oraz Jan Mazurkiewicz, prezes spółki Enea Wytwarzanie.

Zdjęcia - TUTAJ.

Galę poprowadzili dziennikarze: Marcin Borzęcki i Sebastian Staszewski.
Sponsor Strategiczny

          


Sponsor Premium

                                                        

                                    

 

Sponsor Platynowy

                                                               

                                                               


Sponsor Złoty

                                                            

 

Sponsor Srebrny

                                                                                                                        

 

Partner Radomiaka

                                                                                 

          

 

Patron Medialny

          


Partner Techniczny i Oficjalny Dostawca