Jan Grzesik pierwszym wzmocnieniem Radomiaka!

  • 02-06-2023 15:20
  • Admin

Jan Grzesik pierwszym wzmocnieniem Radomiaka!

28-letni Jan Grzesik został nowym piłkarzem Radomiaka! Reprezentujący dotąd barwy Warty Poznań zawodnik związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem do 30 czerwca 2025 roku.

Jan Grzesik nie jest piłkarzem anonimowym. W PKO Bank Polski Ekstraklasa rozegrał już 121 meczów. Reprezentował w niej barwy ŁKS Łódź i Warty Poznań. W łódzkim zespole zaliczył 30 spotkań i zdobył jednego gola. Na boisku w sezonie 2019/2020 przebywał przez 2 550 minut. Dobra gra Grzesika, mimo spadku ŁKS z ekstraklasy, zaowocowała transferem do beniaminka - Warty Poznań, w którym piłkarz występował przez trzy sezony. W tym czasie w barwach poznańskiej drużyny zagrał w 91 spotkaniach i strzelił 10 bramek. Jedno z trafień zaliczył w meczu przeciwko Radomiakowi, wygranym przez Wartę w Grodzisku Wlkp. 3:1.

Grzesik jednego gola do swojego dorobku w Warcie dołożył również w rozgrywkach Fortuna Puchar Polski. Co istotne, w sezonie 2021/2022 wystąpił we wszystkich 34. meczach ekstraklasy w pełnym wymiarze czasowym.

W nowym sezonie Jan Grzesik w dalszym ciągu będzie grał w zielono-białych barwach, tyle że w Radomiaku! Piłkarz, który może występować na prawej obronie i pomocy, podpisał z naszym klubem dwuletni kontrakt do 30 czerwca 2025 roku. Jan Grzesik jest pierwszym letnim wzmocnieniem drużyny trenera Constantina Gâlcy. Na Struga 63 pojawi się już na pierwszym treningu 19 czerwca br. Kibice na boisku zobaczą go z nr 13 na koszulce.
Sponsor Strategiczny

          


Sponsor Premium

                                              

            

 

Sponsor Platynowy

                           

                                    


Sponsor Złoty

                                                            

 

Sponsor Srebrny

                                                                                                                        

 

Partner Radomiaka

                                                                      

                                                                       

                                                                      

 

Patron Medialny

                              


Partner Techniczny i Oficjalny Dostawca