Wielkanocne spotkanie Rodziny Radomiaka

  • 28-03-2024 11:09
  • Admin

Wielkanocne spotkanie Rodziny Radomiaka

W środowy wieczór w hotelu Aviator odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne Rodziny Radomiaka, na którym nie zabrakło przedstawicieli świata polityki, a także sponsorów, piłkarzy i trenerów, kibiców oraz przyjaciół Radomiaka.

Prezes Zarządu Radomiak S.A. Sławomir Stempniewski złożył wszystkim zgromadzonym gościom życzenia wielkanocne oraz przypomniał, jak bardzo spowszechniało wszystkim to, że Zieloni grają w Ekstraklasie, w Akademii Radomiaka występuje ponad 1000 młodych adeptów futbolu, a na Koniówce powstały nowoczesne boiska do treningu.

- My jednak nie zapominamy o tym, co było osiem lat temu. I w tym momencie chciałbym podziękować wielu osobom, które przyczyniły się do tego, że obecnie występujemy kolejny rok na najwyższym poziomie rozgrywkowym i gramy na nowoczesnym stadionie, które już niedługo zostanie rozbudowany o dwie kolejny trybuny - mówił prezes Stempniewski i wręczył pamiątkowe zdjęcie obiektu przy Struga prezydentowi Radomia, Radosławowi Witkowskiemu:

ZDJĘCIA - TUTAJ.

- Doskonale pamiętam czasy, gdy Radomiak nie miał swojej siedziby, grał na innym stadionie i nie posiadał boisk treningowych. Cieszy więc widok obecnego Radomiaka i dziękuję prezesowi za owocną współpracę. Wykonane zostało multum pracy, ale dziś wiemy, że było warto - powiedział prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Prezes Stempniewski wręczył także piłkę z podpisami piłkarzy i trenerów Radomiaka, dziękując za owocną współpracę z Radą Miejską w Radomiu. Futbolówkę odebrał przewodniczący Rady Miejskiej - Dariuszowi Wójcikowi.

- Dziękuję za otrzymany prezent, jest to dla mnie bardzo miły moment, ponieważ mocno trzymam kciuki za Radomiaka i doskonale zdaje sobie sprawę, jak ciężką pracę wykonała cała Rodzina Radomiaka, aby aktualnie być w miejscu, w którym się znajduje. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów - stwierdził przewodniczący Wójcik.

Z mównicy do zebranych gości przemawiał także wicewojewoda mazowiecki, Patryk Fajdek, który również docenił pracę całej Rodziny Radomiaka przez ostatnie lata, wspominając czasy gry w trzeciej i czwartej lidze, a na zakończenie pokarmy poświęcił kapelan klubu, ks. Radosław Walerowicz.

Wesołych Świąt!
Sponsor Strategiczny

          


Sponsor Premium

                                              

            

 

Sponsor Platynowy

                           

                                    


Sponsor Złoty

                                                            

 

Sponsor Srebrny

                                                                                                                        

 

Partner Radomiaka

                                                                      

                                                                       

                                                                      

 

Patron Medialny

                              


Partner Techniczny i Oficjalny Dostawca