Informacje organizacyjne przed meczem z Widzewem

  • 23-05-2024 13:28
  • Admin

Informacje organizacyjne przed meczem z Widzewem

W sobotę o godz. 17:30 Radomiak na stadionie przy ul. Struga 63 rozegra mecz ostatniej w sezonie, 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Widzewem Łódź. Dla kibiców, którzy wybierają się na to wydarzenie, przygotowaliśmy garść informacji organizacyjnych, dzięki którym łatwiej będzie dostać się na obiekt.

Bramy stadionu zostaną otwarte już o godz. 15:30. Apelujemy do wszystkich kibiców, o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt przy S63. Usprawni to wejście na stadion i zminimalizuje kolejki. Ponieważ w pobliżu Radomskiego Centrum Sportu nie ma zbyt wielu miejsc parkingowych, zachęcamy Państwa do skorzystania z komunikacji miejskiej.

Informujemy, że kibice, którzy będą posiadali bilet lub karnet na mecze Radomiaka, na stadion przy Struga 63 dojadą bezpłatnie. Darmowa komunikacja miejska w dniu meczowym dla fanów będzie obowiązywała od godz. 12:30 do godz. 23:30.

Ulica Struga, jak i pozostałe ulice, nie zostaną zamknięte dla ruchu. Częstotliwość kursowania autobusów zostanie zwiększona przed i po meczu. Obok stadionu znajduje się przystanek Struga/Zbrowskiego, na którym zatrzymują się autobusy linii nr 9, 17, 18, 21 oraz 26.

Osoby, które zdecydują się na papierową formę biletu, prosimy o wydrukowanie go najlepiej w formacie A4, tak, by kod kreskowy był czytelny. Biletów nie należy zginać w miejscu, gdzie znajduje się kod kreskowy. Nie kserujemy biletów! Bilet można mieć również w formie elektronicznej, zapisany w smartfonie (wyraźny PDF!). Ważne! Podczas używania telefonu komórkowego, prosimy o wyłączenie tzw. autoobrotu ekranu.

Prosimy wszystkich kibiców o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Osoby z biletami/karnetami ulgowymi muszą mieć przy sobie dokument potwierdzający uprawnienia do ulgi! Stewardzi będą sprawdzali przy wejściach dokumenty tożsamości, dotyczy to także sektorów VIP!

Wszystkie wejścia na stadion są dokładnie oznakowane, dlatego apelujemy, by wcześniej sprawdzić na bilecie, przez który kołowrót należy przejść, aby dostać się na trybuny, a następnie na jaki udać się sektor i jakie zająć na nim miejsce. Przy skanowaniu biletu, gdy na czytniku pojawi się zielony kolor, należy niezwłocznie pchnąć kołowrót i wejść na obiekt.

Przypominamy, że na stadionie należy zająć miejsce zgodne z zakupionym biletem. Przechodzenie z sektora na sektor i zajmowanie innego fotelika, niż to, które widnieje na bilecie, jest niedopuszczalne, i równoznaczne ze złamaniem Ustawy o imprezach masowych. Zabronione jest również przechodzenie przez barierki i przebywanie na tzw. sektorze VIP bez ważnego biletu. Informujemy, że stadion jest wyposażony w system monitoringu i wszystkie nielegalne zachowania będą miały konsekwencje prawne.

Apelujemy do wszystkich kibiców o nieblokowanie ciągów komunikacyjnych i nieprzebywanie na koronie stadionu. Takie zachowania są niezgodne z Ustawą o imprezach masowych.

Na stadion zabrania się wnoszenia butelek z napojami oraz jedzenia. Na obiekcie będą czynne punkty gastronomiczne dla kibiców.

Informujemy, że depozyt znajduje się w narożniku trybuny północnej, od strony ul. Jordana. Z kolei punkt informacyjny znajduje się pod sektorem K5, przy kasie biletowej.

Wszystkie próby wejść na skserowany bilet będą odnotowane przez system, a osoby, które zdecydują się na takie rozwiązanie, mogą spotkać konsekwencje prawne.

Sektory, wejścia - MAPKA (kliknij TUTAJ)

Informujemy, że trybuna ULTRAS znajduje się na sektorach J1, J2, J3, K1, K2, K3, K4 i K5. Z kolei sektory G1, G2, G3, G4 to tzw. trybuna rodzinna.

Apelujemy do wszystkich kibiców o zapoznanie się z Regulaminem imprezy masowej, obowiązującym na sezon rozgrywkowy 2023/2024 na Stadionie RCS przy ul. Struga 63 - TUTAJ.
Sponsor Strategiczny

          


Sponsor Premium

                                              

            

 

Sponsor Platynowy

                           

                                    


Sponsor Złoty

                                                            

 

Sponsor Srebrny

                                                                                                                        

 

Partner Radomiaka

                                                                      

                                                                       

                                                                      

 

Patron Medialny

                              


Partner Techniczny i Oficjalny Dostawca