Trwa sprzedaż karnetów na rundę jesienną

  • 17-06-2024 17:29
  • Admin

Trwa sprzedaż karnetów na rundę jesienną

Trwa sprzedaż karnetów na rundę jesienną nowego sezonu 2024/2025 PKO Bank Polski Ekstraklasy, czwartego z rzędu dla Radomiaka w tej klasie rozgrywkowej. Ceny biletów pozostawiliśmy na poziomie stawek, które obowiązywały w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.

Karnet można kupić przez internet poprzez stronę https://bilety.radomiak.pl. Z kolei sprzedaż stacjonarna trwa w salonie CANAL+ w M1 (w godz. 9:00-12:00; poza wyznaczonymi godzinami dystrybucja biletów/karnetów w salonie będzie ograniczona).

Pierwszą rundę nowego sezonu w roli gospodarza rozpoczniemy od meczu z mistrzem Polski - Jagiellonią Białystok. Jesienią w Radomiu będziemy gościć jeszcze m.in. Górnika Zabrze, Cracovię, Raków Częstochowa, Piasta Gliwice, Stal Mielec i oczywiście Koronę Kielce, z którą mecze zawsze wzbudzają bardzo duże zainteresowanie wśród radomskich fanów. W sumie rozegramy dziewięć domowych spotkań.

Sezon 2024/2025 dla naszego klubu będzie wyjątkowy. W tym roku przypada 40. rocznica historycznego awansu Radomiaka do I ligi. 11 sierpnia 1984 r. nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej z Bałtykiem Gdynia.

Wszyscy mamy nadzieję, że nowy sezon będzie znacznie lepszy od poprzedniego, że nasi piłkarze będą lepiej punktować, zwłaszcza na stadionie przy Struga 63. Ale żeby tak było, potrzebny będzie Wasz niesamowity, głośny doping, taki sam jak w poprzednim sezonie, a może nawet jeszcze głośniejszy.

Ustalając na pierwszą rundę ceny biletów, postanowiliśmy utrzymać stawki z rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Wygodniejszy dla kibiców jest jednak zakup karnetu, który gwarantuje przede wszystkim stałe miejsce na trybunach podczas wszystkich domowych meczów Radomiaka, rozgrywanych na stadionie przy ul. Struga 63. W cenie zakupionego karnetu jeden mecz kibice dostaną gratis.

Przez pierwsze 48 godz. karnety mogą kupować osoby, które posiadały je w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Każda z nich będzie mogła wykupić sobie „swoje” dotychczasowe miejsce na trybunach, ale będzie też miała opcję zmiany miejsca (na wolne, tj. nie zajęte przez innego "karnetowicza"). Następnie sprzedaż zostanie uruchomiona dla pozostałych kibiców „Zielonych”. (*Aktualizacja, 19.06, 19:11 - sprzedaż jest już otwarta dla wszystkich Kibiców)

Ewentualne mecze Fortuna Pucharu Polski na stadionie przy ul. Struga 63 w Radomiu, niezmiennie są "wliczone" w cenę karnetu.

Tak przedstawiają się ceny biletów (wejściówki ulgowe tylko dla młodzieży, seniorów i kobiet) oraz karnetów na rundę jesienną sezonu 2024/2025:

I KATEGORIA CENOWA

Bilet normalny - 60 zł
Bilet ulgowy - 50 zł

Karnet normalny - 480 zł
Karnet ulgowy - 400 zł

II KATEGORIA CENOWA

Bilet normalny - 50 zł
Bilet ulgowy - 40 zł

Karnet normalny - 400 zł
Karnet ulgowy - 320 zł

III KATEGORIA CENOWA

Bilet normalny - 40 zł
Bilet ulgowy - 30 zł

Karnet normalny - 320 zł
Karnet ulgowy - 240 zł
Sponsor Strategiczny

          


Sponsor Premium

                                              

                                  

 

Sponsor Platynowy

                           

                                    


Sponsor Złoty

                                                            

 

Sponsor Srebrny

                                                                                                                        

 

Partner Radomiaka

                                                            

                                                                       

                                                                      

 

Patron Medialny

                              


Partner Techniczny i Oficjalny Dostawca