I Zespół

Górny rząd od lewej: Leândro, Artur Bogusz, Jonathan Simba, Gonçalo Silva, Dawid Abramowicz, Mateusz Cichocki, Maciej Świdzikowski, Mateusz Bodzioch, Mateusz Grudziński, Mateusz Radecki, Michał Kaput, Damian Jakubik, Miłosz Kozak.

Środkowy rząd od lewej: Karol Angielski, Mario Rondón, Kacper Wiatrak, Dominik Banach, Dominik Sokół, Jan Szpaderski, Filip Majchrowicz, Mateusz Kochalski, Wiktor Koptas, Dominik Stępień, Kacper Pankowski, Adam Banasiak, Jakub Nowakowski, Luís Machado, Filipe Nascimento.

Dolny rząd od lewej: Zdzisław Radulski (masażysta), Cezary Romanowski (masażysta), Kacper Skoczek (masażysta), Alex Buza (lekarz), Maciej Lesisz (asystent trenera), Dariusz Banasik (trener), Zbigniew Wachowicz (asystent trenera), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Filip Świerczyński (kierownik zespołu), Kazimierz Gilewski (kierownik klubu), Artur Sokół (kitman).

Zawodnicy

Nr Imię i nazwisko Pozycja Data ur.
12 Mateusz Kochalski bramkarz 25.07.2000
32 Jan Szpaderski bramkarz 31.08.1998
1

Filip Majchrowicz

bramkarz 09.02.2000
-

Wiktor Koptas

bramkarz 20.04.2004
29 Raphael Rossi obrońca 25.07.1990
33 Dawid Abramowicz obrońca 16.05.1991
14 Damian Jakubik obrońca 25.03.1990
3 Artur Bogusz obrońca 18.04.1993
37 Goncalo Silva obrońca 04.06.1991
16 Mateusz Cichocki obrońca 31.01.1992
30 Mateusz Bodzioch obrońca 04.06.1990
4 Maciej Świdzikowski obrońca 09.09.1989
26 Mateusz Grudziński obrońca 20.06.2000
7 Miłosz Kozak pomocnik 23.05.1997
90 Jakub Nowakowski pomocnik 11.10.2001
10 Mateusz Radecki pomocnik 02.04.1993
8 Rhuan pomocnik 25.01.2000
23 Filipe Nascimento pomocnik 07.01.1995
22 Tiago Matos pomocnik 22.01.2001
20 Luis Machado pomocnik 04.11.1992
11 Michał Kaput pomocnik 18.02.1998
55 Meik Karwot pomocnik 27.02.1993
99

Mario Rondon

pomocnik 28.03.1986
19 Karol Angielski napastnik 20.03.1996
97 Dominik Sokół napastnik 16.05.1999
- Kacper Pankowski napastnik 10.11.2003
9 Leandro Rossi napastnik 26.11.1988
13 Maurides Junior napastnik 10.03.1994

 

Sztab

Trener: Dariusz Banasik

Asystenci trenera: Maciej Lesisz, Zbigniew Wachowicz
Trener bramkarzy: Jakub Studziński

 

Lekarz klubowy: Alex Buza
Masażyści: Zdzisław Radulski, Cezary Romanowski
Fizjoterapeuta: Kacper Skoczek

 

Trener drugiego zespołu: Patryk Wolski