POJEDYNEK: Abramowicz vs Abramowicz [WIDEO]

  • 05-09-2019 17:29
  • Admin

POJEDYNEK: Abramowicz vs Abramowicz [WIDEO]

Mecz z Chrobrym Głogów rozegramy jutro o godzinie 18:00, ale na pierwszą odsłonę bitwy zapraszamy już teraz! Dzięki połączonym siłom RadomiakTV i ChrobryTV stworzyliśmy wyjątkowy materiał! Dawid kontra Mateusz, czyli pojedynek braci Abramowiczów.

 
Podczas nagrania obu zawodnikom towarzyszyła przednia zabawa, a pytania wcale nie były łatwe. Najwięcej problemów Dawidowi sprawiło pytanie o liczbę szczebli rozgrywkowych, na których występował jego brat, Mateusz, a prawidłowa odpowiedź brzmi... wszystkie - od Ekstraklasy po klasę C. Z kolei Mateusz niedokładnie wytypował wynik pierwszego meczu, który bracia rozegrali przeciwko sobie, czyli spotkanie Chojniczanki Chojnice z MKS Kluczbork, zakończonym zwycięstwem Chojniczanki z Dawidem w składzie 2:1, co wówczas dało awans klubowi z Chojnic do I ligi.

PYTANIA MATEUSZA:

Dzieciństwo:
1. Dlaczego sąsiedzi mieli nas dość kiedy wychodziliśmy z domu grać w piłkę? Odpowiedź: ponieważ zbiegając po schodach, obijaliśmy drzwi sąsiadów piłką.
2. Moja ulubiona bajka? Odpowiedź: Naruto.

Kariera Sportowa:
1.Szczeble rozgrywkowe zaczynając od C – klasy kończąc na Ekstraklasie. Na ilu szczeblach rozegrałem mecz ligowy? Odpowiedź: na wszystkich.
2.Mój pierwszy klub na poziomie centralnym? Odpowiedź: Czarni Żagań.

Życie prywatne:
1. Moje pierwsze auto? + bonus, czym szczególnym się wyróżniało? Odpowiedź: BMW e46, wyróżniało się tylnymi lampami.
2. Ulubione combo w grze Heroes? Odpowiedź: Nova+etc

PYTANIA DAWIDA:

Dzieciństwo:
1. Z jakiego drzewa ojciec musiał cię ściągać, kiedy zawisłeś na gałęzi. Odpowiedź: Śliwka
2. Ile szyb piwnicznych zbiliśmy naprzeciwko bloku obok którego zawsze graliśmy w piłkę. Można się pomylić o dwie. Odpowiedź: Dziesięć.

Kariera piłkarska:
1. Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz, w którym zagraliśmy przeciwko sobie w seniorskiej piłce na szczeblu centralnym? ODP: 2:1 dla Chojniczanki, zwycięstwo Dawida.
2. Czego najbardziej się obawiasz, kiedy gramy przeciwko sobie. Odpowiedź: autów.

Życie prywatne:
1. Której sąsiadce strzelaliśmy spinaczami w okna? Odpowiedź: Pani Twarogowa.
2. Moja ulubiona postać w grze Heroes of the Storm. Odpowiedź: Kaelthas