Rezerwy: Zwycięstwo w Szydłowcu

• 11-09-2021 15:26
  • Admin

W meczu 5. kolejki Tymex Ligi Okręgowej drugi zespół Zielonych pokonał na wyjeździe 3:0 Szydłowiankę Szydłowiec. Bramki dla podopiecznych trenera Patryka Wolskiego zdobyli Maciej Świdzikowski (dwie) i Jakub Podsiadło.

W 28. minucie dośrodkowanie Artura Bogusza z rzutu rożnego wykorzystał Jakub Podsiadło. Pod koniec pierwszej połowy wynik podwyższył Maciej Świdzikowski, który... wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Artura Bogusza. W 51. minucie kapitan Radomiaka ustalił wynik meczu. Asystę tym razem zaliczył Mateusz Grudziński.

Szydłowianka Szydłowiec - Radomiak II Radom 0:3 (0:2)
Jakub Podsiadło 28, Maciej Świdzikowski 45, 51

Radomiak II: Kochalski - Grotek, Świdzikowski, Bodzioch (60. Osiej), Grudziński, Matos (60. Dorożyński), Nowakowski, Bogusz (60. Markiewicz), Czajkowski, Pankowski, Podsiadło.