Sparing: Wygrana w Niecieczy

• 24-03-2023 13:52
  • Admin

W meczu kontrolnym piłkarze Radomiaka pokonali na wyjeździe 2:0 Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Bramki dla Zielonych zdobyli Roberto Alves i Leonardo Rocha.

W 34. minucie Roberto Alves pewnie wykorzystał rzut karny, wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. W 52. minucie wynik podwyższył Leonardo Rocha, który plasowanym strzałem z 10. metrów, zamienił na gola zagranie Semedo. Do końca sparingu, choć Zieloni mieli przewagę, to nic się nie zmieniło i radomianie wygrali 2:0.

W niedzielę (2 kwietnia) Radomiak zagra na wyjeździe w PKO BP Ekstraklasie z Wisłą Płock. Początek spotkania o godz. 12:30.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
Roberto Alves 34 (k), Leonardo Rocha 52

Radomiak: Albert Posiadała (46. Grzegorz Sandomierski) - Daniel Pik (46. Raphael Rossi), Mateusz Cichocki (86. Jakub Snopczyński), Mike Cestor, Dawid Abramowicz - Francisco Ramos (67. Roberto Alves), Chrístos Dónis (81. Miłosz Żurawski), Thabo Cele (46. Berto Cayarga), Roberto Alves (46. Lisandro Semedo) - Frank Castañeda (61. Jean Franco Sarmiento), Leonardo Rocha (67. Krystian Okoniewski).